Spli'ski litnji koluri 2018

Spli'ski litnji koluri 2018

Koncerti u srpnju
02.07.  31.07. – početak u 21:00h
 
Koncerti u kolovozu 
01.08.  15.08. – početak u 20:30h 
16.08. – 31.08. – početak u 20:00h 
 
Koncerti u rujnu 
01.09. – 15.09. – početak u 19:30h 
16.09. – 29.09. –
početak u 19:00h 
Ponedjeljak 2.srpnja – Stefan Kokoškov, (Tatjana Borschagivska  klavijatura i Danira Ipavec harmonika), Majda Goluža Violonistica i trio Splitski solisti i Mažoretkinje Grada Splita 
Utorak 3.srpnja – Ususret Blues Festivalu – Trilj, zabavni bend OZON  
Srijeda 4.srpnja – muška klapa SINJ  i ženska klapa ORCA   
Četvrtak 5.srpnja – KUD BRODOSPLIT
Petak 6.srpnja – Vikend Ultre (techno DJ- evi) 
Subota 7.srpnja – Vikend Ultre (techno Dj-evi) 
Nedjelja 8.srpnja – Vikend Ultre (techno DJ-evi) 
 
Ponedjeljak 9.srpnja – zabavni bend PINK PANTER
Utorak 10.srpnja – KUD FILIP DEVIĆ 
Srijeda 11.srpnja – DJ prigodni program
Četvrtak 12.srpnja – VEČER MILE KRAJINE (Klapa Sinj, KUD Jedinstvo, Filip Dević i Brodosplit, hrvatska guslarica gdja Ruža Jolić, Mate Ivanda guslar, Mažoretkinje Grada Splita) 
Petak 13.srpnja – KUD JEDINSTVO 
Subota 14.srpnja – TRESS HOMBRES
Nedjelja 15.srpnja zabavni bend LJUTA KUĆA 
 
Ponedjeljak 16.srpnja– zabavni bend POP  ROCK CABARET  (V. Roša)
Utorak 17.srpnja – KUD  BRODOSPLIT
Srijeda 18.srpnja   muška klapa Šušur i ženska klapa Ankora
Četvrtak 19.srpnja – KUD  FILIP DEVIĆ 
Petak 20.srpnja – Splitski ljetnji Karneval (M. Chovan) 
Subota 21.srpnja – Čari klasične glazbe: Alma Mimica (sopran), Božo Jurić – Pešić (tenor), Danira Ipavec (harmonika), Zoran Velić (klavir)
Nedjelja 22.srpnja – Čari klasične glazbe: Stefan Kokoškov (tenor),  Bjanka Ivas (mezzosopran), Danira Ipavec (harmonika), Zoran Velić (klavir)
 
Ponedjeljak 23.srpnja – Proslava Ilindena KUD Bitola (Makedonija, MKC), Mažoretkinje Grada Splita 
Utorak 24.srpnja – KUD JEDINSTVO
Srijeda 25.srpnja – večer klapa (klape: Ježinac, Kolura i zbor Medicine Hat College Girls' Choir - Kanada)
Četvrtak 26.srpnja – KUD FILIP DEVIĆ
Petak 27.srpnja – tematski vikend disco i latino glazba DISCO INFERNO MUSIC
Subota 28.srpnja – tematski vikend disco i latino glazbe BETON
Nedjelja 29.srpnja - plivačica Dina Levačić  
 
Ponedjeljak 30.srpnja – zabavni bend GOODIES   
Utorak 31.srpnja – Katarina Line (ORKESTAR  HONG KONG)
Srijeda 1.kolovoza – Muška klapa Iskon i Ženska klapa Ventula
Četvrtak 2.kolovoza – KUD JEDINSTVO
Petak 3.kolovoza – zabavna grupa POP ART
Subota 4.kolovoza – zabavna grupa AFTER FIRE
Nedjelja 5.kolovoza – DAN DOMOVINSKE  ZAHVALNOSTI, BARBARY (domoljubni program) i Mažoretkinje Grada Splita
 
Ponedjeljak 6.kolovoza – zabavni bend AURORA
Utorak 7.kolovoza – BRODOSPLIT
Srijeda 8.kolovoza – Muška klapa Friži i ženska klapa Neverin
Četvrtak 9.kolovoza – FILIP DEVIĆ
Petak 10.kolovoza – Dalmatinska šansona i splitski đir N. Papić i duo Smoje
Subota 11.kolovoza – Dalmatinska šansona Santa Domenica N.P ) i splitski pop rock Jonny Gitara
Nedjelja 12.kolovoza - country vikend "Ljuta kuća"
 
Ponedjeljak 13.kolovoza – zabavni bend THE MAD CATZ
Utorak 14.kolovoza – KUD JEDINSTVO
Četvrtak 16.kolovoza – AJ CHA (Dino Dvornik) festival 
Petak 17.kolovoza – AJ CHA (Dino Dvornik) festival
Nedjelja 19.kolovoza – tematski vikend Country  WESTTASTE
 
Ponedjeljak 20.kolovoza – zabavni bend BRAVO BAND
Utorak 21.kolovoza – KUD BRODOSPLIT
Srijeda 22.kolovoza – Muška klapa Ježinac  i ženska klapa Marjan 
Četvrtak 23.kolovoza – KUD JEDINSTVO
Petak 24.kolovoza  - tematski vikend popa, zabavna grupa STRINGS
Subota 25.kolovoza - tematski vikend popa, zabavna grupa Antonio Perina i ostali
 
Ponedjeljak 27.kolovoza – zabavna grupa AZIL
Utorak 28.kolovoza – BRODOSPLIT 
Srijeda 29.kolovoza - muška klapa Šušur i ženska klapa Ankora
Četvrtak 30.kolovoza -  FILIP DEVIĆ
Petak 31.kolovoza – Irska glazba CIOTOG
Subota 1.rujna - zabavna glazba ROCK COVERI  BAND
 
Ponedjeljak 3.rujna - Zabavna grupa ADRIATIC
Utorak 4.rujna  - JEDINSTVO 
Srijeda 5.rujna – muška klapa Šufit i ženska klapa Kolura
Četvrtak 6.rujna – BRODOSPLIT 
Petak 7.rujna - zabavni bend  FLORES AQUESTIC
Subota 8.rujna -  koncert Everdream (ENGLESKA)
 
Ponedjeljak 10.rujna – zabavna grupa BARBARY
Utorak 11.rujna – FILIP DEVIĆ
Srijeda 12.rujna – muška klapa Iskon i ženska klapa Ventula
Četvrtak 13.rujna –JEDINSTVO
Petak 14.rujna - tematski vikend klasike gudački kvartet SPALATO  
Subota 15.rujna –tematski vikend klasike i zborova LJEČNICI ZBOR PJEVACI  I SCHUOLLA CANTORUM SPLIT Zborovi
 
Ponedjeljak 17.rujna – zabavna grupa HOLOGRAM
Utorak 18.rujna – FILIP DEVIĆ
Srijeda 19.rujna – Ibrica Jusic (kantautor i šasonjer), mješovita klapa KUD Elektordalmacija Split, Friži (pola koncerta), Neverin  (pola)
Četvrtak 20.rujna – nastup KUD BRODOSPLIT
CILI  SVIT  U SPLIT
Subota 22.rujna – predstavljanje Grada Maribora
Nedjelja 23.rujna – predstavljanje Grada Maribora
 
Ponedjeljak , 24.rujna – Mađarska
Utorak 25.rujna – Čile
Srijeda 26.rujna  Predstavljanje Zadarske Županije i Primorsko-goranske županije (Grad Pag, otok Pag)
Četvrtak 27. rujna – zabavna grupa  PROVIDENCA, Mažoretkinje Grada Splita
Petak  28.rujna – Split Grad budućnosti (Face prijatelji i tulum)
Subota 29.rujna – Split Grad budućnosti (Face prijatelji i tulum)
 
Podijelite:

Istaknuto