ART FILMOVI NA SPLITSKIM FASADAMA

ART FILMOVI NA SPLITSKIM FASADAMA

Umjetnost ispred prozora

 
Lokacija 1. Spinut (UIica Ljube Karamana) ponedjeljak 19.04. - 20 h https://maps.app.goo.gl/5MFToSKRPEXRnxSM7
 
Lokacija 2. Kman (Šibenska ulica) utorak - 20.04. - 20 h https://maps.app.goo.gl/qUxdtk8WvfPHhcUA9
 
Lokacija 3. Trstenik (Ulica Šime Ljubića) srijeda - 21.04. - 20 h https://maps.app.goo.gl/A8f3faTcweQiSvSa9
 
Lokacija 4. Trstenik (Papandopulova) četvrtak - 22.04. - 20 h https://maps.app.goo.gl/kTGqkctfg18pocs9A
 
Lokacija 5. Pujanke petak - 23.04. - 20 h https://maps.app.goo.gl/NoRoiFP69E4svS9v5
 
Lokacija 6. Sućidar subota - 24.04. - 20 h https://maps.app.goo.gl/7ggXuDsNj4n9bn2J9
 
Lokacija 7. Split 3 (UIica Marina Getaldića) nedjelja - 25,.04. - 20 h https://maps.app.goo.gl/9S8aaCqyEoyHCy5u8
 
Popis filmova:
01. Aleksandar Stasenko: Lov - 20 min 57 sek
02. Gildo Bavčević: Pusti me da prođem -3 min 4 sek
03.Hrvoje Zuanić: Priča o dva grada - 7 min 48 sek
04. lvan Perić: Pogledi u prošlost - 6 min 49 sek
05. Bruno Pavić, Marin Renić: Čovjek u bijelom - 6 min
06. Marita Bulimbašić: Splitska piramida - 5 min 30 sek
07. Stella Roso: Dugo nije pala kiša - 6 min 19 sek
08. Lucija Kujundžić: Autizam govori - 12 min 46 sek
09. Ivan Perić: Splitska vrata - 2 min 59 sek
10. Hrvoje Zuanić: 1979 - 8 min 25 sek
 
Ukupno trajanje: 1h 26 min
 
 
 

Art in front of the window

 
Location 1. Spinut (UIica Ljube Karamana) Monday April 19 - 08:00 p.m. h https://maps.app.goo.gl/5MFToSKRPEXRnxSM7
 
Location 2. Kman (Šibenska ulica) Tuesday - April 20 - 08:00 p.m. h https://maps.app.goo.gl/qUxdtk8WvfPHhcUA9
 
Location 3. Trstenik (Ulica Šime Ljubića) Wednesday - April 21 - 08:00 p.m. h https://maps.app.goo.gl/A8f3faTcweQiSvSa9
 
Location 4. Trstenik (Papandopulova) Thursday - April 22 - 08:00 p.m. h https://maps.app.goo.gl/kTGqkctfg18pocs9A
 
Location 5. Pujanke Friday - April 23 - 08:00 p.m. h https://maps.app.goo.gl/NoRoiFP69E4svS9v5
 
Location 6. Sućidar Saturday - April 24 - 08:00 p.m. h https://maps.app.goo.gl/7ggXuDsNj4n9bn2J9
 
Location 7. Split 3 (UIica Marina Getaldića) Sunday - April 25 - 08:00 p.m. h https://maps.app.goo.gl/9S8aaCqyEoyHCy5u8
 
List of movies:
01. Aleksandar Stasenko: Hunting - 20 min 57 sec
02. Gildo Bavcevic: Let me go -3 min 4 sec
03.Hrvoje Zuanić: The story of two cities - 7 min 48 sec
04. lvan Peric: Views into the past - 6 min 49 sec
05. Bruno Pavić, Marin Renić: The Man in White - 6 min
06. Marita Bulimbašić: Split Pyramid - 5 min 30 sec
07. Stella Roso: It hasn't rained for a long time - 6 min 19 sec
08. Lucija Kujundzic: Autism speaks - 12 min 46 sec
09. Ivan Peric: Split Gate - 2 min 59 sec
10. Hrvoje Zuanic: 1979 - 8 min 25 sec
 
Total duration: 1h 26 min
Podijelite:

Istaknuto