Splitski litnji koluri: PROGRAM

Splitski litnji koluri: PROGRAM

15.7. Ponedjeljak / Monday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm  

Zabavna grupa Providenca / Entertaining band Providenca         

 

16.7. Utorak / Tuesday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

17.00h / 05.00pm        

Dan zajedništva, ponosa i sreće

 

17.7. Srijeda / Wednesday   

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm      

Proslava Ilindena - (Makedonija)

Ilinden celebration - (Macedonia )      

 

18.7. Četvrtak / Thursday   

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm          

Cjelovečernji koncert kulturno umjetničkog društva Jedinstvo

Culture art association whole evening concert

 

19.7. Petak / Friday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm

Zabavna grupa Strings / Entertaining band Strings    

 

20.7. Subota / Saturday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm       

Sahte Raki Blues Bend / Sahte Raki Blues Band

 

21.7. Nedjelja / Sunday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm      

Zabavna grupa Afterfire / Entertaining band Afterfire           

 

22.7. Ponedjeljak / Monday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm  

Mediteranski folklor / Mediterranean folklore

 

23.7. Utorak / Tuesday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm         

Cjelovečernji koncert kulturno umjetničkog društva Filip Dević

Culture art association whole evening concert

 

24.7. Srijeda / Wednesday   

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm

Cjelovečernji koncert klapa ženska klapa Kolura, Daniela i muška klapa Šufit

Whole evening acapellas concert, female acapella Kolura, Daniela and male acapella Šufit

 

25.7. Četvrtak / Thursday   

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm          

Cjelovečernji koncert kulturno umjetničkog društva Brodosplit

Culture art association whole evening concert

 

26.7. Petak / Friday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

20.30h / 09.30pm         

Večer posvećena hrvatskom guslaru Mili Krajini

Evening dedicated to Croatian fiddle player Mile Krajina

( Mažoretkinje Grada Splita, KUD Brodosplit, klapa Sinj, KUD Dević i KUD Jedinstvo, Mažoretkinje Grada Sinja, etno glazba )

( Majorettes of the City of Split, Cultural artistic association 'Brodosplit', Majorettes of the City of Sinj, ethno music )

                                                                

27.7. Subota / Saturday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm      

Zabavna grupa Flores Acoustic / Entertaining band Flores Acoustic     

 

28.7. Nedjelja / Sunday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm  

Zabavna grupa Bravo bend / Entertaining band Bravo bend

 

29.7. Ponedjeljak / Monday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm 

Zabavna grupa Jazz bend, Jadran Dučić, Black coffee

Entertaining band Jazz bend, Jadran Dučić, Black coffee

 

30.7. Utorak / Tuesday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm          

Cjelovečernji koncert kulturno umjetničkog društva Jedinstvo

Culture art association whole evening concert

 

31.7. Srijeda / Wednesday   

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm     

JAZZ WORLD ORCHESTRA

 

1.8. Četvrtak / Thursday   

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm   

Cjelovečernji koncert kulturno umjetničkog društva Filip Dević

Culture art association whole evening concert    

 

2.8. Petak / Friday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm   

Zabavna grupa POP ART / Entertaining band POP ART

 

3.8. Subota / Saturday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm   

Zabavna grupa POP ROCK CABARET / Entertaining band POP ROCK CABARET

 

4.8. Nedjelja / Sunday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm   

Zabavna grupa 058/ Entertaining band 058

 

 

5.8. Ponedjeljak / Monday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm   

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti / Victory and Homeland Thanksgiving Day

Mažoretkinje Grada Splita / Majorettes of the City of Split

 

 

6.8. Utorak  / Tuesday

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm          

Zabavna grupa ABBAZIA/ Entertaining band ABBAZIA

 

 

7.8. Srijeda / Wednesday   

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm     

Cjelovečernji koncert klapa ženska klapa Neverin  i muška klapa Iskon

Whole evening acapellas concert, female acapella Neverin and male acapella Iskon

 

 

8.8. Četvrtak / Thursday   

Riva / Promenade - Obala hrv. narodnog preporoda

21.00h / 09.00pm 

Oliver tribute, Argentina iseljenici, orkestar

Tribute to Oliver Dragojević, immigrants of Argentina, orchestra

 

 

9.8. Petak / Friday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

21.00 / 09.00pm

Zabavna grupa ADRIATIC / Entertaining band ADRIATIC

 

 

10.8. Subota / Saturday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

21.00 / 09.00pm

KUD Brodosplit / Cultural artistic association 'Brodosplit'

 

 

11.8. Nedjelja / Sunday

Riva / Promenade -  Obala hrv. narodnog preporoda

21.00 / 09.00pm

Zabavna grupa BYE BYE /  Entertaining band BYE BYE

 

 

12.8. Ponedjeljak / Monday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

21.00 / 09.00pm

Zabavna grupa DISCO MAGIC / Entertaining band DISCO MAGIC

 

 

13.8. Utorak / Tuesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

21.00 / 09.00pm

KUD Jedinstvo / Cultural artistic association 'Jedinstvo'

 

 

14.8. Srijeda / Wednesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

21.00 / 09.00pm

Muška klapa Friži i ženska klapa Štorija / Male acapella 'Friži' and female acapella 'Štorija'

 

 

15.8. Četvrtak / Thursday

VELIKA GOSPA / THE ASSUMPTION OF MARY

 

 

16.8. Petak / Friday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Vikend KLASIKE, kvartet Spalato / Weekend of classical music, quartet 'Spalato'

 

 

17.8. Subota / Saturday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Vikend KLASIKE, MUSIC FOREVER, Stefan Kokoškov

Weekend of classical music, MUSIC FOREVER, Stefan Kokoškov

 

 

18.8. Nedjelja / Sunday

 

 

19.8. Ponedjeljak / Monday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda         

Zabavni bend 'Ribari' (Trogir) / Entertaining band 'Ribari' (from Trogir)

 

 

20.8. Utorak / Tuesday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD Brodosplit / Cultural artistic association 'Brodosplit'

 

 

21.8. Srijeda / Wednesday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Muška klapa Kontra i ženska klapa Ventula / Male acapella 'Kontra' and female acapella 'Ventula'

 

 

22.8. Četvrtak / Thursday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD Filip Dević / Cultural artistic association 'Filip Dević'

 

 

23.8. Petak / Friday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Zabavna grupa PINK PANTER / Entertaining band PINK PANTER

 

 

24.8. Subota / Saturday

20.30 / 08.30pm

Riva / Pormenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Zabavni bend OLDTIMERI / Entertaining band OLDTIMERI

 

„Cili svit u Split“ / „The whole world in Split“

 

25.8. Nedjelja / Sunday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

POLJSKA – MAŽORETKINJE  iz Poljske (Grad ŽEŠOV - prijatelj gradu Splitu)

POLAND – MAJORETTES from Poland (The city of ŽEŠOV – a friend of the city of Split)

 

 

26.8. Ponedjeljak / Monday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Cili svit u Split – MAĐARI / The whole world in Split – HUNGARIANS

 

 

27.8. Utorak / Tuesday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Cili svit u Split – POLJSKA – KUD Ožarov Mazowjteski (Varšava)

The whole world in Split – POLAND – cultural artistic association Ožarov Mazowjteski (Warsaw)

 

 

28.8. Srijeda / Wednesday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Cili svit u Split – Crna Gora

The whole world in Split – Monte Negro

 

 

29.8. Četvrtak / Thursday

20.30 / 08.30pm

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Cili svit u Split – Crna Gora

The whole world in Split – Monte Negro

 

 

30.8. Petak / Friday

 

 

31.8. Subota / Saturday

20.30 / 08.30pm

'ROMANSA POD ZVIZDAMA' – Večer ljubavi – Kokoškov i Mejić

'ROMANCE UNDER THE STARS' – A night of love – Kokoškov and Mejić

 

 

1.9. Nedjelja / Sunday

 

 

2.9. Ponedjeljak / Monday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

'ROMANSA POD ZVIZDAMA' – Večer ljubavi – Kokoškov i Mejić

'ROMANCE UNDER THE STARS' – A night of love – Kokoškov and Mejić

 

 

3.9. Utorak / Tuesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD Jedinstvo / Cultural artistic association 'Jedinstvo'

 

 

4.9. Srijeda / Wednesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Muška klapa Sinj i mješovita klapa Mirakul / Male acapella 'Sinj' and mixed acapella 'Mirakul'

 

 

5.9. Četvrtak / Thursday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD / Cultural artistic association

 

 

6.9. Petak / Friday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

„Dalmacija u mom oku“ Jonny Gitara i Neno Papić

 

 

7.9. Subota / Saturday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

„Dalmacija u mom oku“ Jonny Gitara i Neno Papić

 

 

8.9. Nedjelja / Sunday

 

 

9.9. Ponedjeljak / Monday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Zabavna grupa ŠIBENIK – PRIMOŠTEN / Entertaining band ŠIBENIK – PRIMOŠTEN

 

 

10.9. Utorak / Tuesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD Brodosplit / Cultural artistic association 'Brodosplit'

 

 

11.9. Srijeda / Wednesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Muška klapa Ježinac i ženska klapa Marjan / Male acapella 'Ježinac' and female acapella 'Marjan'

 

 

12.9. Četvrtak / Thursday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD Jedinstvo / Cultural artistic association 'Jedinstvo'

 

 

13.9. Petak / Friday

 

 

14.9. Subota / Saturday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Zabavna grupa WESTASTE, country glazba / Entertaining band WESTASTE, country music

 

 

15.9. Nedjelja / Sunday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Pop - fusion band LUSHA

 

 

16.9. Ponedjeljak / Monday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Zabavna grupa PINK PANTER ili MORE MORE / Entertaining band PINK PANTER or MORE MORE

 

 

17.9. Utorak / Tuesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD / Cultural artistic association

 

 

18.9. Srijeda / Wednesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Muška klapa Šufit i ženska klapa Kolura / Male acapella 'Šufit' and female acapella 'Kolura'

 

 

19.9. Četvrtak / Thursday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD / Cultural artistic association

 

 

20.9. Petak / Friday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Rock grupa ŠETAČI / Rock band 'ŠETAČI'

 

 

21.9. Subota / Saturday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

VIS COVER

 

 

22.9. Nedjelja / Sunday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Zabavna grupa AZIL / Entertaining band 'AZIL'

 

 

23.9. Ponedjeljak / Monday

 

 

24.9. Utorak / Tuesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD / Cultural artistic association

 

 

25.9. Srijeda / Wednesday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

Muška klapa Iskon i ženska klapa Neverin / Male acapella 'Iskon' and female acapella 'Neverin'

 

 

26.9.  Četvrtak / Thursday

Riva / Promenade – Obala hrv. narodnog preporoda

KUD / Cultural artistic association

 

 

 

Podijelite:

Istaknuto