Spli'ski litnji koluri 2018

Spli'ski litnji koluri 2018

Koncerti u srpnju

02.07.  31.07. – početak u 21:00h

 

Koncerti u kolovozu 

01.08.  15.08. – početak u 20:30h 

16.08. – 31.08. – početak u 20:00h 

 

Koncerti u rujnu 

01.09. – 15.09. – početak u 19:30h 
16.09. – 29.09. –
početak u 19:00h 

Ponedjeljak 2.srpnja – Stefan Kokoškov, (Tatjana Borschagivska  klavijatura i Danira Ipavec harmonika), Majda Goluža Violonistica i trio Splitski solisti i Mažoretkinje Grada Splita 

Utorak 3.srpnja – Ususret Blues Festivalu – Trilj, zabavni bend OZON  

Srijeda 4.srpnja – muška klapa SINJ  i ženska klapa ORCA   

Četvrtak 5.srpnja – KUD BRODOSPLIT

Petak 6.srpnja – Vikend Ultre (techno DJ- evi) 

Subota 7.srpnja – Vikend Ultre (techno Dj-evi) 

Nedjelja 8.srpnja – Vikend Ultre (techno DJ-evi) 

 

Ponedjeljak 9.srpnja – zabavni bend PINK PANTER

Utorak 10.srpnja – KUD FILIP DEVIĆ 

Srijeda 11.srpnja – DJ prigodni program

Četvrtak 12.srpnja – VEČER MILE KRAJINE (Klapa Sinj, KUD Jedinstvo, Filip Dević i Brodosplit, hrvatska guslarica gdja Ruža Jolić, Mate Ivanda guslar, Mažoretkinje Grada Splita) 

Petak 13.srpnja – KUD JEDINSTVO 

Subota 14.srpnja – TRESS HOMBRES

Nedjelja 15.srpnja zabavni bend LJUTA KUĆA 

 

Ponedjeljak 16.srpnja– zabavni bend POP  ROCK CABARET  (V. Roša)

Utorak 17.srpnja – KUD  BRODOSPLIT

Srijeda 18.srpnja   muška klapa Šušur i ženska klapa Ankora

Četvrtak 19.srpnja – KUD  FILIP DEVIĆ 

Petak 20.srpnja – Splitski ljetnji Karneval (M. Chovan) 

Subota 21.srpnja – Vikend klasike (Sofija Cingula mezzospran i Božo Jurić – Pešić tenor uz pratnju  Zoran Velic na klaviru)

Nedjelja 22.srpnja – Vikend klasike (Sofija Cingula mezzospran , Zoran Velic klavir)

 

Ponedjeljak 23.srpnja – Proslava Ilindena KUD Bitola (Makedonija, MKC), Mažoretkinje Grada Splita 

Utorak 24.srpnja – KUD JEDINSTVO

Srijeda 25.srpnja – muška klapa Ježinac i ženska klapa Kolura

Četvrtak 26.srpnja – KUD FILIP DEVIĆ

Petak 27.srpnja – tematski vikend disco i latino glazba DISCO INFERNO MUSIC

Subota 28.srpnja – tematski vikend disco i latino glazbe BETON  

 

Ponedjeljak 30.srpnja – zabavni bend GOODIES   

Utorak 31.srpnja – Katarina Line (ORKESTAR  HONG KONG)

Srijeda 1.kolovoza – Muška klapa Iskon i Ženska klapa Ventula

Četvrtak 2.kolovoza – KUD JEDINSTVO

Petak 3.kolovoza – zabavna grupa POP ART

Subota 4.kolovoza – zabavna grupa AFTER FIRE

Nedjelja 5.kolovoza – DAN DOMOVINSKE  ZAHVALNOSTI, BARBARY (domoljubni program) i Mažoretkinje Grada Splita

 

Ponedjeljak 6.kolovoza – zabavni bend AURORA

Utorak 7.kolovoza – BRODOSPLIT

Srijeda 8.kolovoza – Muška klapa Friži i ženska klapa Neverin

Četvrtak 9.kolovoza – FILIP DEVIĆ

Petak 10.kolovoza – Dalmatinska šansona i splitski đir N. Papić i duo Smoje

Subota 11.kolovoza – Dalmatinska šansona Santa Domenica N.P ) i splitski pop rock Jonny Gitara

 

Ponedjeljak 13.kolovoza – zabavni bend THE MAD CATZ

Utorak 14.kolovoza – KUD JEDINSTVO

Četvrtak 16.kolovoza – AJ CHA (Dino Dvornik) festival 

Petak 17.kolovoza – AJ CHA (Dino Dvornik) festival

Nedjelja 19.kolovoza – tematski vikend Country  WESTTASTE

 

Ponedjeljak 20.kolovoza – zabavni bend MORE MORE

Utorak 21.kolovoza – KUD BRODOSPLIT

Srijeda 22.kolovoza – Muška klapa Ježinac  i ženska klapa Marjan 

Četvrtak 23.kolovoza – KUD JEDINSTVO

Petak 24.kolovoza  - tematski vikend popa, zabavna grupa STRINGS

Subota 25.kolovoza - tematski vikend popa, zabavna grupa Antonio Perina i ostali

 

Ponedjeljak 27.kolovoza – zabavna grupa AZIL

Utorak 28.kolovoza – BRODOSPLIT 

Srijeda 29.kolovoza - muška klapa Šušur i ženska klapa Ankora

Četvrtak 30.kolovoza -  FILIP DEVIĆ

Petak 31.kolovoza – Irska glazba CIOTOG

Subota 1.rujna - zabavna glazba ROCK COVERI  BAND

 

Ponedjeljak 3.rujna - Zabavna grupa ADRIATIC

Utorak 4.rujna  - JEDINSTVO 

Srijeda 5.rujna – muška klapa Šufit i ženska klapa Kolura

Četvrtak 6.rujna – BRODOSPLIT 

Petak 7.rujna - zabavni bend  FLORES AQUESTIC

Subota 8.rujna -  zabavni bend  BRAVO BEND

 

Ponedjeljak 10.rujna – zabavna grupa BARBARY

Utorak 11.rujna – FILIP DEVIĆ

Srijeda 12.rujna – muška klapa Iskon i ženska klapa Ventula

Četvrtak 13.rujna –JEDINSTVO

Petak 14.rujna - tematski vikend klasike gudački kvartet SPALATO  

Subota 15.rujna –tematski vikend klasike i zborova LJEČNICI ZBOR PJEVACI  I SCHUOLLA CANTORUM SPLIT Zborovi

 

Ponedjeljak 17.rujna – zabavna grupa HOLOGRAM

Utorak 18.rujna – FILIP DEVIĆ

Srijeda 19.rujna – Ibrica Jusic (kantautor i šasonjer), mješovita klapa KUD Elektordalmacija Split, Friži (pola koncerta), Neverin  (pola)

Četvrtak 20.rujna – nastup KUD BRODOSPLIT

CILI  SVIT  U SPLIT

Subota 22.rujna – predstavljanje Grada Maribora

Nedjelja 23.rujna – predstavljanje Grada Maribora

 

Ponedjeljak , 24.rujna – Mađarska

Utorak 25.rujna – Čile

Srijeda 26.rujna  Predstavljanje Zadarske Županije i Primorsko-goranske županije (Grad Pag, otok Pag)

Četvrtak 27. rujna – zabavna grupa  PROVIDENCA, Mažoretkinje Grada Splita

Petak  28.rujna – Split Grad budućnosti (Face prijatelji i tulum)

Subota 29.rujna – Split Grad budućnosti (Face prijatelji i tulum)

 

Podijelite:

Istaknuto